Červenec 2011

Linkin Park >>> ROLLING IN THE DEEP

18. července 2011 v 18:39 "kápla jsem na to"
čágo !
už pár dní mám v záložkách s hudbou schovaný hotový poklad! A čekat na vhodný článek mi příjde nekonečně dlouhá doba. ... Mluvím tu o nejnovějším coveru od Linkin Park Rolling In The Deep do kterého jsem se NAPROSTO zamilovala. Ale nesmím zavrhnout ani originál od Adele, který všem vřele doporučuji poslechnout! Na ten ,ani přes famózní FAMÓZNÍ! výkon, LP nemají <- samozřejmě mám raději cover :D.

první videoklip ve vesmíru?
Mimo jiné. :D Muse chtějí natočit klip ve vesmíru. Bylo by to naprosto historicky první hudební video (a komerční video) natočené ve vesmíru. ... když jsem se tomu dočetla. myšlenka, že by MUSE mohli být první mě nadchla. Miluju MUSE. A řekněte mi, kdo by se pro toto prvenstv hodil víc?? :D :D :D NEEXISTUJE!

The Horrors >>> Gil Sleeping (ehmm,.. Still Life)

18. července 2011 v 0:09 "kápla jsem na to"
Před několika málo minutami jsem dorazila z Náměště, uvařila si puding a pustila noťas. Ahh,... není nic lepšího, než se rozvalit s břichem zaplácaným čoko pudingem na postel, pustit si dobrou hudbu (The Horrors) a koukat do stropu. nádhera. Jsem utahaná jak pes a brzy odpadnu a s největší pravděpodobností vstanu něco málo před obědem. .. ehm,.. jen mi asi bude pěkně blbě z toho pudingu co jsem spořádala :D

wrrrr,.. právě jsem zjistila, že písnička kterou právě poslouchám [ Gil Sleeping ] není na YTubku k nalezení! brb,... to naštve. Proto vkládám Still Life z posledního alba Skying, které vyšlo před týdnem. Videoklip je na světě také teprv týden, a kdykoliv jede v bedně :D pouštím repráky pořádně nahlas :D:DD Ať si sousedi užijou! ... The Horrors už znám nějaký ten pátek. Sic škoda, že jsem se o jejich hudbu nezačala zajímat už dřív (znala jsem jen pár tracků). Nečekala jsem že mě uchvátí rovnou celá tvorba ! (proto jsem snad ani nic nevyhledávala :/)

btw. ... závist všem kteří měli možnost vidět v sobotu na Colours of Ostrava ;)

"Nemůžu si pomoc, ale vypadáš jak Jared Leto" ... The WOMBATS >>> Our Perfect Disease

16. července 2011 v 13:19 "kápla jsem na to"
Měla bych si odvyknout to moje "uložit do rozepsaných" a rovnou vložit! Pak se mi toho nahromadí a článek mám zaflákanej tak, až to pěkný není xP ... mno budu na sobě pracovat :D Od RFP mám kotník stále v prdeháji a jsem ráda že vůbec dojdu do kuchyně (, abych vyplenila ledničku), natož abych mohla jít ven :/ To trochu naštve. Ale co si budu nalhávat, sama venku stejně dlouho nevydržím. A můj milovaný terýsek si po scénce, kdy mě poslala do plynu, už taky nevrzne. Ne dokud se bude bavit s náckama, a chovat se jak totální kokot. Já si počkám. Klidně i pár let. Tohle mi problém nedělá. :)
Teď mám tedy spoustu volného času, kterej nemám jak zneužít. Dnes jsem celý den poctivě ležela v posteli. Noha mě už tolik nebolí :D Jen ta nuda nejde zabít. Celý den poslouchám hudbu, kecám s Mišulí přes ICKO a zrovna TEĎ jsem se dokopala i k tomu, abych tenhle článek konečně dopsala :D


Tož,.. muž odcházel v rozpacích :D
FEJKBÚK: právě jsem došla od Páji ze SKETY (obchod), a přišel tam jeden maník. No tvl! Musela jsem vIpadat asi hodně vtipně, jak sem na něj civěla xD ale nemohla jsem si pomoc! Byl tak moc podobný Jaredovi xDDD oumájgád. Nakonec jsem ho i oslovila :D a natvrdo mu řekla že vipadá jak Džared Liítou (<- xDD debilita). WOW. Ten jeho pohled a rty. Hotový JAY! ?-* Tož,... když odešel, tak se mi Pájuš začala chlámat xD a že maník byl na rozpacích xD ... No já z toho měla dost. Mnohem víc než když vidím originál Jaye :D:D

.... ehm,... tak tohle jsem napsala v afektu :D ihned po tom co jsem dorazila od Pájuš domů.
Mno,.. kdybych tento článek psala ve středu... byl by tady saaaáho dlouhej román :D:D Ale teď s odstupem času, ... vychladla jsem ... Tož, ale že ten maník byl Jayovi podobný. Byla jsem z něho *paff*, dokonce víc než když jsem viděla originál. To víte Járův ksicht je profláknutej. Ale potkat někoho komu je podobný. To je NĚCO! A nemělo to chybu! Celou dobu jsem na něj civěla, jak na arašídy v cukru ve výloze. Tedy snažila jsem se být nenápadná :D ale asi mi to moc nešlo. :D:D Se pak nemám divit, že ty lochy Pája chytla. Muž vypadal na stálého zákazníka (měl tričko ze SKETY), tak se budu modlit k Vesmíru :D tak snad na něj ještě někdy narazím.
. . . Joo,.. snažila jsem se vyhrabat nějakou fotku Jareda z profilu. však po hodinovém hledání jsem to vzdala a musela jsem se spokojit s tím málem, který splňovalo moje podmínky jen z půlky :/ ... Ten maník se prohraboval trochu v hudbě, a sledovat ten jeho šibalský úsměv a soustředěný pohled. au... Ale žádnou takovou fotku jsem bohužel nenašla :/ (ale EXISTUJE! :D)

,.. wombati to na RFP víc než jen zabili :D A já si nemůžu dovolit sem nevložit, alespoň jednu písničku. Tedy konkrétně poslední počin, a to Our Perfect Disease. Z téhle písničky jsem naprosto šílela! Nahrávka se ani za mák nemůže srovnávat s živým vystoupením. To bylo luxusní. A navíc. Tak sladkýho a vysmátýho kytaristu,.. světe hledej! :-*
mimojiné,... Pro ty co maj to štěstí a nebydlí tři prdele daleko od Prahy a mají v neděli 27. listopadu čas. Tak můžu jen DOPORUČIT! na tuto partičku zajít! ... NUBUDETE litovat :)
_ __ _______________________________ __ _

jiskřičky všude kolem!
Na RFP jsem měla menší zážitek ve stanu :D Nebudu rozepisovat - Snad až konečně dopíšu můj článek z RFP. ... Šlo opět o rojení jiskřiček. ... pro obraz vkládám část emailu i sem.

[:já:]
Milá Alue,
před pár dny jsem měla zvláštní zážitek. Odpočívala jsem zrovna ve stanu, když se mi začaly zjevovat roje malilinkatých světelných bodíků rotujících kolem sebe. Tohle vidím poměrně často. Vždycky když se totiž "zadívám" vidím tohle rojení v místě kam směřuji zrakem - bývají různě velká, jak kdy. Někdy jde jen o několik desítek bodíků, někdy mi příjde že jsou jich až stovky, tisíce.
Po čase když jsem tohle začala "vnímat" mi přišlo divný, že to vidím jen v místě kam se "zadívám" - Říkala jsem si že už asi blbnu, tak jsem to přestala brát vážně. Ale když jsem tak ležela v tom stanu. Začaly se mi světelné bodíky (opravdu miniaturní) zase hemžit a shlukovat. A zvláštní bylo, že se mi shlukovaly do jakéhosi klubíčka, kolem kterého se objevil fialový kruh (byl široký jak průměr toho klubka), a po okrajích se dělal tenký lem světla (světlé barvy, asi žlutá). Tak na to tak udiveně koukám, ptž tohle jsem ještě nikdy neviděla. Měla jsem zrovna pokrčená kolena (byla jsem na hudebním festivalu - takže jsem hodně řádila :D a kolena jsem měla rozbolavělá a plná modřin). A v tom se mi najednou začaly rotující bodíky hemžit kolem kolen.
Zvláštní. několik minut jsem to tak pozorovala. Celkem mě udivilo, že jsem tyhle shloučky viděla bez toho že bych se na ně "zaměřila" (nevim jak to napsat) - že se nejdřív objevily a až pak jsem na ně obrátila zrak. do té doby jsem většinou měla zaměřený zrak na místo, kde se pak shloučky světélek objevily.

[:Alue:]
Ahoj,
To co jsi zažila byly ochranné energie. Někdy jsou to sluníčka, já mám jiskřičky a ty evidentně taky. Ochranné energie už mají v názvu, že mají za úkol tě chránit. Je to živoucí, myslící energie, která na tebe reaguje.

[:já:]
Znovu zdravím :)
Zajímavé. Už jsem ochrané energie zažila v podobě sluníček a byla jsem z nich chvíly naprosto dezorientovaná. Tak mi nebylo úplně jasné, jestli jsem ochrané energie mohla vidět v jiné formě. Tedy tušila jsem to. Jen by mě zajímalo. Proč energii v naprosto stejné formě (hromada kolem sebe lítajících jiskřiček) vidím i všude kolem, v prostoru. Vždyť to nejsou ochrané energie? ne? A přitom vypadají stejně.

[:Alue:]
Ahoj,
Vypadá to podobně, ale není to to samé. Co lítá neustále v prostoru hlavně na nebi je energie nulového bodu a ta se nepoužívá pro naše organismy, ale dá se stahovat z okolí přístroji, pohání například perpetuum mobile (které už dávno vynalezeno bylo).

Hodně štěstí :)
Alue

..., tak konečně v tom mám trochu jasno :D ... Byla jsem zmatená z toho, že ty energie vypadají stejně, a ochrané enerie jsem zažila jen v podobě sluníček. Nebyla jsem si tedy jistá jestli je můžu vidět i v jiné formě. Jak tak koukám, tak můžu. Vlastně jsem to i tušila, podle toho jak se chovaly. :D
Pro ty co se mooóc nudí :D doporučuji článek o energii nulového bodu - našla jsem ho před pár měsíci, a opravdu mě zaujal :) Například mě velice překvapilo to, že energie nulového bodu je v křesťanství označována za Ducha Svatého. ...

_ __ _________________________ __ _

Asi jsem si namíchala hodně silný kafe :D Ze seznamu bodů o kterých jsem chtěla psat, jsem stihla zatím jen dva. ... Ale no co. Zítra je taky den. A já se chci vyspat do růžova, bez toho aniž bych měla kruhy pod očima :D
Tož, brou noc
MUCH LOVE Beauties :)
A krom The Wombats jsem si nemohla odpustit nějakej ten flák od The CURE. Tentokráte to na celé čáře vyhrála PLASTIC PASSION :D ... A navíc to video (není ofi - někdo si hrál) :D:D:D

btw. článek jsem včera dopisovala o půl jedenácté večer. A chtělo to menší překopávku. Proto vkládám až teď

"moje židlička byla taky populární, dělala hajzlbábu na veřejňákách v tescu" ... MyChemicalRomance >>> DESTROYA

11. července 2011 v 13:19 "kápla jsem na to"
právě laaángvajlichuju :D Je tu nuda, bolí mě noha, a nejradši bych oběhla celou čtvrť čtyřikrát do kolečka. Kolik já mám energie a elánu! ... Mno, jelikož nemůžu od RFP stoupnout na pravou nohu (kotník) a po včerejšku mi málem odpadla, tak se žádní zběsilý bezúčelný běhání po Mokré konat nebude xDD A beztak! Bych nešla běhat ani dkybych tu nohu měla v pohodě :D Nejpravděpodobněji bych šla na zahradu a ožírala meruňky z toho starýho stromu co nám pěkně kryje výhled na naše "ÁVÉ" sousedy (- ten jejich hnusnej zelenej barák je opravdu na zblití).
... Co jen dneska budu dělat. CO? ... Asi bych se konečně mohla vrhnout na článek o RFP a PCF. Vytáhnout něco málo z útrob mého mozku zaflákaného sekanou ze včerejška, a sesmolit nějaký ten článek, jehož obsah budou nakonec stejně tvořit jen fotky :P ... mno... xD

už mlčím :D ...
ne kecám! Psat "už mlčím" mi příjde pěkně divný! Vždyť nic neříkám. Nikdy když píšu článek nemluvím :D ... asi bych to měla pozměnit na "ouká, už nebudu PSÁT blbosti".
No to je jedno. Házím sem písničku od My Chemicla Romance, MCR, My Chem, Chemiků ... DESTROYA!
Mám z ní tak trochu Vánoce :D Ten den kdy na RFP hráli CHemici mi v hlavě hrála právě Destroya - a Mama. Bylo mi celkem jedno co budou mít na playlistu, ale nečekala jsem že zahrajou zrovna tyhle dvě! WOW. Destroya byla na živo BEZKONKURENČNÍ! Ať se de nahrávka VYCPAT! :D

Don't believe what they say


Všechno nejlepší Johny Anthone Gillisy! 36 je krásný číslo :D

9. července 2011 v 23:49 "kápla jsem na to"
Příjde mi trapný psat do názvu "Všechno Nejlepší ...". Je to neoriginální. NUÚDAAÁ.laaángvajlich.Bored. Ale nu co :D Je to přece JACK WHITE! koho tu dnes oslavujeme. Krásných třicet-šest let. 36. Jo. :D

Vím xD většinou sou mi něčí narozky ukradený. A nechci někomu lhát, že tomu tak není xD Protože mě jsou ukradený i moje narozky. Beru je jen jako prostředník ke snadnému získání peněz,... toť vše.
Dost často jsem si pokládala otázku "Proč lidi slaví narozeniny?". Proč? ... Z jakých důvodů? ... Přiznám se, že jsem nad tím přemýšlela nemálo. Dokonce jsem si i v hodinách angličtiny (kdy jsem měla dávat pozor a vnímat to co do nás učitelka hustila) sama se sebou dělala rozhovory a filozofovala nad tím proč neslavím narozeniny, a proč je ostatní tolik prožívají. - Samozřejmě v jazyce anglickém :D, když už máme tu ájinu.
Došla jsem k tomu závěru. Že lidi se prostě musí nějak bavit. Hledat na tomto uspěchaném a strespřivádějícím světě i nějaké ty světlé stránky, nějaká pozitiva. Oslavné dny - ať už je to Silvestr, Vánoce nebo narozeniny (... aátd.) - jsou dny, kdy se lidi dávají dohromady, baví se a házejí stres všedních dní za hlavu.... nevím jestly jsem to napsala tak jak to myslím a cítím. Ale nu co (zas ta typická věta xD) je to MŮJ blog :p

jeden z nejúžasnějších coverů světa, Jolene od Dolly Pattinson
Dnes jsem se dozvěděla zvláštní zajímavost z méého pedigree xD (jak na psa!). A to, že můj praděd Mario Ferrari se vlastním jménem jmenoval Jenaro Stacio. Za Mária Ferrari ho všichni měli, ptž tu byl nějakých 20 let ilegálně. A když získal občanství (tedy doufám - prostě, když tu nebyl načerno), tak si jméno nechal -. ptž se tak jmenovali všichni příbuzní - děti, vnoučata... .
No dobrý. :D To se dozvím věcí. Moje máti to zjistila teprve před týdnem xD ... Jo a mezi další zajímavost, která mě vcelku dost pobavila (, i přesto že na ní nic vtipnýho není - spíše k breku), že mů pra-x-děda byl dráb. To je takovej ten pán co stojí děl/rolníkům za zadkama a mlátí je bičem po zádech, aby sebou pohli xD... ehm, to je jasný asi každýmu xD ale mě to baví psát.

Tož :DD Moje kořený jsou opravdu zajímavý. Tatíkova větev se nepohnula z místa v okruhu 20 kilometrů po x-generací, tak že se divím, že nejsme zdegenerovaní xD A z matčiny strany mám příbuzný po půlce planety xD A pak se mám divit, že se sem tam najdou i lidi co se mě ptaj, jestly jsem odsud/ bo češka. brb

The Raconteurs - Steady, As She Goes ... klasikááá,... škoda že můžu (relativní pojem) vložit jen jednu xD Věřím, že by jste si u nejedné písničky řekli "Sakra! tohle jsem už někde slyšel".

Ehm,... koukám že už je 11, a já mám vplánu ještě shlídnout jeden filmek. Konkrétně KEITH. Ten film jsem viděla před nějakým tím rokem. A opravdu mě dostal. A to jsem většinou k takovýmhle žánrům filmu chladná :PJinak ten maník co hrál Keithe se mi vůbec nelíbil. Později jsem zjistila, že ho hrál Jesse McCartney. xD To sem byla překvapená. Ptž já ho vůbec nepoznala :P Nojooó, není ze mě nějaká zfanatizovaná blbka po přeslazeným úsměvu. Ty mě iritují.

wwrau,... Soundtrack (Another Way to Die) z poslední Bondovky. ... namočit do kafe a sežrat! :-** ... A zkuste mi někdo napsat, že to slyšíte poprvé xD (... ehm,.. raději se o to ani nepokoušejte, nebo riskujete zdraví. To pak doporučuji změnit jméno, bydliště a alespoň na půl roku se skrýt v nějaké odlehlé vesničce v Číně uprostřed Góbi v bambusovém domku se suchým záchodem)

Tož,.. a na závěr. - Ať už se můžu jít konečně dívat na ten film. Energie mám naštěstí dost xD Ptž jsem právě snědla čokoládovou zmrzlinu a vypila KAFE! ... Ano slyšíta KAFE! xD Já co kafe nemám ráda a nepiju ho xD. Ale když si do něj hodítě hordu zmrzliny :D No hned se to líp pije,.. ehm. respektive jí xD. ... Jasně sem prase xD cpu si do hrnku s matčiným kafem (který jsem si tak poctivě ukradla) zmrzlinu. Ale nu co. Mě to chutnalo. ... Teď mám energie na rozdávání a moooóc by mě zajímalo jak půjdu dneska spát xD. Btw. Už třetím dnem mi jede NON-STOP noťas. Vždycky si na věčer pustím nějakej film bo hudbu, a tak nějak u toho vytuhnu. A mooóc se divím, že jsem ten noťas ještě nezkopla z postele. Tak snad jsem to teď nezakřikla.
Áaa, už opravdu POSLEDNÍ VĚC KTEROU DNES ZMÍNÍM. ... Bohužel/Konečně jsem se dodívala na DEATH NOTE. Teď jen nevím jestly jsem už o tom psala bo ne. Neva, přinejhoršim to tu bude dvaktrát. Vždyť o co jde ,:D
Když jsem Death Note dokoukala, sic mě to mrzelo. Ale zároveň dokopalo k odhodlání dočíst CHERABY! A snad ho začnu číst i od začátku. Mám ho rozečtený už od ?podzimu. A asi 5 kapitol před koncem jsem to neunesla, a přestala číst. A jen jsem si sem tam znovu přečetla předchozí kapitoly zznovu. ...Když já nechci konec. Nesnáším konce. Ale teď cítím, že bych to snad mohla zvládnout :)
Vím, vím ,... melu tu naprosté houby. Hovadiny. "Vždyť o co JDE? Je to jen blbá "jknížka"!" ... no jo "blbá "knížka"", ale jsem v těchhle věcech trochu přecitlivělá :/ ... brb

Tož, ZDUŘ! Nezapomenou shlídnout videa :D by JACK WHITE ... a milujme chlupatá koťátka

A nakonec moji vyfejvovanou Treat Me Like Your Mother od posledního "projektu" The Dead Weather :)

Jsem NESMRTELNÁ! oumáájgaaád!
Nemohla jsem si odpustit ještě pár keců ohledně mé nové brigošky :D ... Našla jsem si totiž brigádu. A vtip je v tom že nemusím z baráku vytáhnout patu, jelikož mě zaměstnávají rodiče. A naáplň mé práce? ... Úklid. ... Budu placená za to že budu v baráku uklízet místo paní na úklid co jsem chodí. Tož fajné. šede na hodinu není špatný :D ... Včera jsem dobrovolně (ze dobré vůle a k lásce ke zvířatům uklidila sestřinýho papouška a bratrovi jsem zabavila potkana ("Kulíšek") ... Ten IDIOT! si odjede na vodu! A chudáka potkana má zavřenýho v kleci bez pelíšku bo přísřešku. A horší je to! Že se ten KRYPL nebyl schopnej toho potkana před odjezdem nakrmit a dát mu vodu, natož mu uklidit. No MRTĚ jsem se nasrštavala!... Takže chlupáčovi jsem uklidila, nakmila, a upravila mu klec, tak aby měl pohodlí - závěsnej pelíšek, a něco na lezení.
To dnes jsem se taky nestačila divit. Moje sestra si tu NAČERNO držela křečka (roboráčka). Našli jsme ho v šuplíku!!!! ... Ta blbka si naplnila šupláík pilinama, a chudáka křečka měla ve tmě. ... Takže jsem mu vyhrabala jedno z mích akvárek, vyčistila ho. A v týdnu mus kočím pro nějakej přístřešek a piliny. Zatím si musím vystačit s rolí od hajzlpejpru ... ... ne ne ne
už vážně držím tlamu ... zdarec! a snad budu mít zítra psací náladu. A taky doufám v to, že mi Aluška odpoví na můj majlík plný dotazů. ... ehm,.. zdarec, a snad budu mít zítra psací náladu. Dnes bych ybla schopna psat i další hodinu

... konec 0:02 ZDAR