Srpen 2012

Placebo ->> !!! TRIGGER HAPPY HANDS

30. srpna 2012 v 20:29 "kápla jsem na to"
zrovna mi jela TASTE IN MEN. jedna z mých oblíbených. ale, .... už je tomu deset dní co mi tu v rozepsaných leží Trigger Happy Hands. a je toho škoda. srdeční záležitostí se stala mrknutím oka.
jak je ten svět prohnilý.
dělají z nás hovada. jsme spotřebitele. naučili nás kde je naše místo. co od života cheme?
program ovládnoutí lidstva. držet nás na uzdě. popírat pravdu.
něco nám tají.
dnešní konvenční společnost.
přitom jsme tak silní. a ti nahoře ví, jak velkou moc ve skutečnosti máme.

Serj Tankian >>> Sky Is Over

29. srpna 2012 v 21:38 nový časosběr
ležela jsem si v "zimní zahradě" (on je to spíš takovej prosklenej balkón :D - v zimě je tam moc velká zima a v létě moc velký vedro) na koberci na mým oblíbeným polštáři. chytala první ranní paprsky skrze otevřené okno. a vedle v obýváku mi po delší době hrála MTVR. telku posledních pár měsíců vůbec nezapínám. ... vuah. asi nějakej tvrdší víkend. asi jim klesla sledovanost, s tím nesmrtelným obehráváním indie POPíku.
však koho baví pořád poslouchat to samí a furt dokola :D (ehm. zní to jako protiřečení. ale tady mluvim o telce, ne o hudbě co mám v iTunes! to je úplně jiná liga)

hemžilo se to tvrším rockem, nu-metalem, a pak... ta známá melodie, která mi v prvních sekundách projela celým tělem. husí kůže. nostalgie. spousta vzpomínek. spousty pocitů ze dnů, kdy byla spousta věcí jinak ...

utápění se v minulosti, je to nejhorší co se dá v přítomnosti dělat. ... žít okamžikem. nepromarnit jedinou minutu toho úžasného daru života. Je to přeci něco tak vzácného.
můžu se dotýkat, přičichnout, zaostřit, ochutnat, pohladit kůru starého dubu. všechno je barevné. plné života.

ENTER SHIKARI >>> Sorry You're Not A Winner

28. srpna 2012 v 15:59 nový časosběr
^^ tohle MILUJU.
člověku se hned vybaví blekauti :D vzpomene si na Rock for People. a zapláče si nad tím, jak ten čas nemilosrdně utíká.

jsem šťatsná za to že jsem tuhle bandu mohla vidět naživo. jen škoda že na fesťáku.
Po shlédnutí videa (nikdy neomrzí) mám chuť na nějakou klubovou řezbu.
na RFP to byla jedna z mých TOP kapel na které jsem se těšila. a NEZKLAMALI! :D dokonce zahráli i tuhle pecku :D


a nebyla bych to já, aby se mi za fesťák něpodařilo něco chytit :D Tentokrát to byla palička od A Banquet a setlist právě od Enter Shikari :D ... někde se se svým úlovkem pochlubit musím

"reparát" ... Dead or Alive >-< You Spin Me Round

27. srpna 2012 v 5:49 jímka
dneska mám reparát z těláku. takže jak největší pipka musím v 6 ráno vyjet abych se stihla dostat do vepřova.
na idosu (jako bonus!) mi to hlásí výluky, takže do Kojetína pojedu busem xO. super.
navíc.. jede se mnou tata (a budu ráda když pojede jenom tata -.-), aby si ten můj přeslavný výkon z reparátů (tělocvik) natočil na kameru. chjo. bude peklo :D
Včera jsem mu oznámila, že nemám žádný pořádný boty na tělák (moje milovaný pumy nepřežily RFP).
Nevím co to do něj vjelo :D ale chtěl se mnou jít nakupovat boty :D xD to mě dostal. :D Z nakupování jsem se jak zázrakem vykecala (stejně bych si žádný boty nevybrala). a tak jsem počórovala nějaký kecky z botníku - asi sestřiny.

Varování:
tohle je spíš takovej JOKE. Předevčírem mi tata zabavil ovladač od bedny a přepl mi MTVR na nějakej buzno k-anál, kde jel tenhle buznosong :DDD
vysoce umělecký zážitek.

disco disco

takhle uvidí naše děti tokio hotel
Návštěvníkům se sebedestruktivní sklony (především těm kůl emo lidem co se rádí řežou, žerou prášky a snaží se zabít) doporučuji shlédnout tento klip. ... děkovné dopisy netřeba
bylo mi blbÝ tenhle,...(jak jen to nazvat) ? dávat do rubriky s hudbou kterou beru vážně :D proto jsem ho hodila do jímky

Death in Vegas >>> Hands Around My Throat (orig. & adult mix)

26. srpna 2012 v 16:52 nový časosběr

Death in Vegas. HANDS AROUND MY THROAT.

Věřím že se bude Alfonzovi líbit. *šibalsky se usmívá*


Už mám rozposlouchané dvě alba. Trans-Love Energies (2011) a kompliačku Milk It (2005). K T-LE jsem bohužel nesehnala druhé bonusové cd. ale snad ho někde vyšťourám. Zatím se budu muset spokojit s YTubkem.

Hands Around My Throat si mě společně s Your Loft My Acid (mix i originál) ihned získala. Dokážu je poslouchat dokola a dokola a DOKOLA.

ADULT MIX


Originál (o minutu a půl zkrácený). offi video
Včera, když jsem zavezla bratra k babičce a jela trolem zpátky na město, měla jsem při poslechu vizi novýho komixu. V té vizi byl ale až moc propracovaný :D Zpracování se tedy nedočká. V hlavě ho má však pokaždé, když tohle poslouchám. ... DiV se tu určitě neobjevili naposled :) (viz. Witchdance a Scissors z T-LE)

"nežer ty cvrčky!" ... Bloc Party, Deftones

25. srpna 2012 v 17:50 "kápla jsem na to"
jsem šťastná ^^. Konnichiwě a Ulbrichtovi jsem našla novou zábavu (člověka by nenapadlo kolik radosti způsobí kousek režnýho provázku). Právě mi jedou Bloc Party (One more chance). Nafotila jsem hromadu fotek. Namalovala hromadu obrázků. Vyrobila si triko. Přebalila a začala psát koncertový deník. A ve svým pokoji se brodím po kolena v bordelu :D (Muse - stockholm syndrom)
Ztratila jsem kreditku.
Včera jsem měla odvést mýho malýho bratra k babičce. Cestou zpátky domů jsem se stavila do sekáče, abych splatila dluh a udělala si nový (dvoje nový kraťase). Cestou ze sekáče jsem na zastávce Potkala Míšu M. Bylo to zvláští :D Málem jsem ji nepoznala! Povídali jsme si o koních, zvířatech a o škole. :D Stejně jako já, se na výšku moc nehrne.
Před nedávnem (je tomu pár dní) jsem znovu přebírala školama na internetu. Žádnej obor na vysoké mě nijak nenadchl. Samej titulů a uplatnění povětšinou v kancelářích.
To mě děsí.
Já nechcu zhnít v kanclu!
Nikdy.
Pro mě by to bylo selhání sebe samé. Vnitřně by mě to zničilo.
ale teď jsem objevila obor, který mě opravdu oslovil. a jsem si ním jistá, že by mě v životě naplnil. Jde o obor Chovatel Exotických zvířat (41-43-L/01).
Když jsem zjistila, že něco takovýho existuje. nabudilo mě to. a hledala jsem si víc informací a kde se tento obor dá studovat - našla jsem školu v Praze a Rakovníku(kousek od práglu). Hned jsem věděla že bych tuto školu chtěla studovat. Že bych konečně našla ten SMYSL, který jsem na nynější škole a v životě postrádala. Konečně bych věděla jakým směrem se ubírat. Co chcu v životě dělat. Konečně bych měla nějakou jistotu v životě. která mi teď velice chybí.

Nemám nic o co bych mohla a chtěla usilovat. Ve škole jsem naprosto demotivovaná, protože nevídím smysl a budoucnost v tom co dělám - nebo spíš, v tom co bych MĚLA dělat. Né že bych hnojku neměla ráda. to ne. jsem ráda, že jsem na zemědělce. nic lepšího z toho co bylo k mání jsem si vybrat nemohla (veterině jsem nevěřila, že bych ji zvládla). Ale pořád nevidím dál jak k maturitě, ... Když se snažím najít něco v čem bych se uplatnila. nenajdu nic co by mě opravdu bavilo. Snad jen kydání hnoje ve stájích, nebo v případě že bych pobírala invalidní důchod, tak nějakou práci na nějakým odlehlým mlýně, kde bych se starala o kozy :D
I učitelka mi vzala polední iluze -dřív než se stačily pořádně rozvinout. "V tomhle oboru se bez (a kolikrát i s) výšky jen těžko uplatníte."
pak vytáhla velice smutné statistiky, kolik děcek si po škole našlo práci.
a to ještě jako prodavačka, nebo další taková rutiiní prácem na kterou by vzali i blba se základním vzděláním.
tak jsem přemýšlela nad tím (DEFTONES! - Change (In The House Of Flies)!! na MTVR! PYČO) jak bych se mohla dostat na svou snovou školu (do Práglu se hlásilo 75 děcek a brali 25, s tím že doporučený PRŮMĚR 1,8!!), jak bych vyřešila ubytování, dojíždění domů ... atd.
Předevčírem mě takhle terys na vytáhla vycházku. kecaly jsme o všem možným. došlo i na téma škola.
vau. právě sem vyhrabala vysvědčení z devítky. a i přesto že jsem ho posrala, tak byl můj průměr 1.pol-1.88 ;2.pol-1,94 ... jsem opravdu překvapená :D měla sem v zato že to bude průměr mezi 2,2-2,7. su MAČO!
Terys chce po základce na Gympl (myslím že jazykový) do Prahy. S tím že by chtěla bydlet ve vlastním. :D to já taky! :D A navíc obě končíme školu za dva roky! :DDD ... Taková snová vize, že by jsme mohly v Prágu bydlet v nějakým studentským bytě společně :D najít si brigádu. chodit pařit na svoje oblíbený kapely!!! (člověk kolikrát vyplázne víc za cestu jak za lístek :D) Bylo by to ÚŽASNÝ! :D
ale tohle je opravdu extrémní snílkovství. však né až tak nemožné.

ze včerejška na dnešek jsem s terkou spala v domě po jejím dědovi. Celke nářez. šly sme spát až po čtvrté raní a probraly se o půl jedenácté. V noci jsme žraly samí zdravý žrádlo. čuměly na Ospalou díru a Amélii z Montmartu. Taky jsem si otestovala terčin novej foťák :D (SUCK! Jé ÚŽASNEJ!) - vznikly kůl emo fotky u záchoda a štětky z é55.

Když jsem před polednem došla domů. Máti uklízela v kuchyni. Včera se vrátila z cvokhauzu.
Měla jsem asi moc dobrou náladu, protože jsem ji začala povídat o tom že existuje obor chovatel exotů.
Člověka by to NENAPADLO!
Sama začala povídat o tom, že by to bylo fajn, kdybych na tu školu mohla jít. Že ví jak mě zvířata baví. a znělo to jako by byla radši za to kdybych šla na další střední, než na vejšku.
vuh. :D tohle jsem opravdu nečekala!!
no jsem zvědavá co na to řekne tata, až to k němu donese. (Smashing Pumpkins- bullet with butterfly wings)

ŠTĚTKA Z é55:


Disco Ensemble >>> Worst Night Out

25. srpna 2012 v 14:49 nový časosběr
Ve středu se mě Terra ptala jestli neznám DISCO ENSEMBLE (fini), že mají 20. listopadu(?) hrát v Brně. Byla na nich před nějakým tim rokem a byli prý úžasní. :D Celá zvědavá jsem si hned něco poslechla. Celkem mě zaujalo album Magic Recoveries. tak kdo ví :D třeba bych se uvolila a tu štreku (mám dojem že sou v Brně v úterý) z Přerova dojela :D Navíc by to měl být nějaký menší klubový koncert. A TY JSOU NEJLEPŠÍ! :DDD

jedna z těch, co si ke mě našli cestu po prvním poslechu :)

Death in Vegas >>> Your Loft My Acid (Fearless Transhouse Mix Long)

23. srpna 2012 v 18:59 nový časosběr
Dnes jsem chytla The HORRORS náladičku. Pro mě jedny z největších monster hudební branže. Miluju tu nezávislost. kreativitu. poklad britských ostrovů.
Snad se poštěstí a otřou se někdy i o ČR :) Minulý rok to bohužel na Colours Of Ostrava nevyšlo. Už jsem za sebou měla dva fesťáky. a krom vyždímané peněženky jsem minulý rok po RFP a PCF nemohla tři týdny chodit. .. škoda.
Však věřím, že tu nebyli naposled.


Výběr na dnešní den nejsou (kupodivu!) The Horrors, ale Death in Vegas - Your Loft My Acid (Fearless Transhouse Mix Long), na které jsem natrefila při šmejdění na ofi facebooku The Horrors. :D Celkem mě pobavilo, když jsem zjistila, že stejně jako já na blogu (před pár roky a teď) udělali na fb "daily song". K dnešnímu dni je to už 211 přidaných písniček. ...
Něco málo jsem si poslechla a ještě se budu dlouhý hodiny a hodiny prohrabovat v tom co už přidali. Vypadá to opravdu zajímavě.Nemůžu se dočkat co všechno objevím za poklady!!
Pro dnešek tedy Your Loft My Acid (Fearless Transhouse Mix Long) od Vegasů z deluxe edice jejich posledního (v pořadí páteho) alba Trans-Love Energies (2011). Zrovna teď si od nich stahuju něco na poslech, tak jsem zvědavá co se z toho vyklube :D

Taková orgoška :D


Arcade Fire >>> Sprawl II

21. srpna 2012 v 13:29 nový časosběr
Tohle jěco úžasnýho! :D:D:DDDD Poslední dny mám ze svýho blogu náramnou radost!
Právě teď dělám správu iTunes a složek mu příslušných. U každého interpreta mám textový dokument, kde mám sepsané co všechno mám za hudbu v dané složce - alba, EP, bonusy, kdy album vyšlo, kolik má tracků,... a osobní poznámku k aktuálnímu stavu interpreta. Zrovna teď jsem se rozhodla dopsat i odkdy interpreta zhruba poslouchám :D a tenhle časosběrný blog (doba, kdy jsem co den přidávala jednu novou písničku) mi náááramně pomohl !
tak proč nezačít nanovo? :D je tolik úžasné hudby o kterou se chci podělit.
Teď po pár letech zpátky, když pročítám některé komentáře u písniček :D musím se občas zasmát :D viz Arcade Fire a album The Suburbs, které jsem si poprvé poslechla 8. záři 2010 kolem třinácté hodiny.
No není to nádhera!! :D Mám z toho Vánoce, protože nebýt tohohle blogu. Tak už se nikdy nedozvím a nerozvzpomenu, že jsem kdysi dávno ,ve středu po škole, osmího dne mého života na střední a na intru, jsem poprvé poslouchala albu The Suburbs od Arcade Fire na který mi dal tip Jacko. ...
Jsem z toho na měkko ...
Člověk si to hned vybaví. jako by se to stalo včera.

Tak,... novou rubriku tedy započinu písničkou od Arcade Fire a to Sprawl II, klip spatřil světlo světa téměř po roce a půl od vydání alba. ... Když jsem The Suburbs poprvé slyšela, nějak zázračně mě neohromilo (podle článku co jsem teď vyhrabala :D). Je to trochu legrační :D protože teď bych si na něj nenechala sáhnout. Jedno z mých nejoblíbenějších alb (těch jsou destítky a desítky).
na blogu se objevily:
2.9.10 - Ready To Start
8.9.10 - Suburban War
29.9.10 - Modern Man
a jsem si jistá že by tu někde měla být i We Used To Wait, ale tu jsem nenašla :/

2.9.2010 xP ... Arcade Fire >>> Ready to Start

21. srpna 2012 v 13:14 best MUSIC & M.VIDEOs <3
Ve škole nuda největší xD usínala jsem na lavici :P ... na oběd jsem šla s jednou holčinou (jen tak si pamatovat její jméno xD) ze třídy a na navečer nás prváky vytáhli na hoďku do parku.
Jinak dostáváme MEGA velký obědy, včeře a to nemluvím o snidaních! Kdybych měla ledničku, tak mi jedna snídaně bezproblémů vystačí nadva dny xDD jaj

:D tuto písničku jsem si VELMI oblíbila :D ,.. doporučuji poslechnout ;), ...
trackem "Rebelion (lies)" se kapela nepohřbila :D fajne :D konečně něco co se dá poslouchat :-* už se těším až si poslechnu celé album :D Příští týden budu mít hromadu volného času, takže se můžu vrhnout do poslouchání :D Už jsem si vytipovala nějaká alba ;) a "The Suburbs" mězi ně také patří
(song pochází z posledního alba "The Suburbs" které vyšlo letošní prázdniny)"ze dne na den, abych nezapoměla..." ... Placebo >>> Lazarus

20. srpna 2012 v 21:39 "kápla jsem na to"
Nepatřím mezi zaryté čtenáře. ....nepatřím ani mezi čtenáře :DDD
Jsem z toho smutná. a je to smutné. Knížky jsou přeci něco tak úžasného a nenahraditelného! televize se může jít bodnout. Sype nám do hlavy falešné iluze, ničí naši fantazii, otročíme jí. Jakožto celému internetu!
"Slibuji a Přísahám že až budu bydlet ve vlastním, tyhlety vymývače zdravého rozumu do mé nory nevpáchnou!"
ano. cítím z toho tak trochu fantazmagorii. sama u netu, obzvlášť tyto prázdniny, prosedím celé hodiny... to je vlastně možná i důvod proč nechci mýt internet.
Člověk se bez televize obejde. Ale internet se čas od času hodí. najít si návod jak obalit knížku, jak upéct musli, kde najít fairtrade, ... předevšímpak kde se co děje za akci (viz. můj fanatizmus do hudby).
V otázce internetu mám tak trochu dilema. Nechci ho. ale co když si budu potřebovat něco zjistit? v dnešní době je prakticky nezbytný.

trochu zapeklité. hold. buď budu muset bydlet v blýzkosti, kde se k netu budu moci příležitostně připojit. a nebo si internet pořídit domů... ale v tom druhém případě (a v tom pravděpodobnějším případě) musím mít mizerný připojení a mizernej počítač :D aby se mi znechucovalo ho vůbec zapnout.

Však já to nějak vymyslím!


Co jsem ale chtěla,... Včera jsem se nenápadně a potichu vkradla do tatovi knihovničky (nebo spíš to co z ní zbylo) a snažila se v ní najít něco dobrého ke čtení. Šíleně jsem se nudila. a nechtěla jsem zas proležet v posteli s obličejem přilepeným na obrazovce.
Na kraji v tatíkově skromné knihovničce, kterou mu pracně zlikvidovala moje poblázněná maminka (zrovna teď se nachází v blázicni - zase), mě do očí vpálila malá úzká knížečka. Vraždy v ulici Morgue od Edgara Allana Poa. Vytáhla jsem ji. Opatrně se rozhlídla a ujistila se, že tatík není v dohledu. - měl by totiž blbí kecy a narážky na to že čtu. .. A to poslouchat opravdu nechci.
Vzala jsem si ji do zahrady a ještě jsem ji ani nedočetla, a už mě to tak rozpálilo, že jsem si začala na internetu hledat knížky, které by byly pro mě dobře čtitelné :D Detektývky mě moc neberou.
Nakopla jsem se i na to abych, až dočtu Poa, konečně dočetla Saturnina, který jaksi upadl v zapomění. nedočetla jsem konec.
Asi to bude syndromem Myrtilles :D Co jsem tu povídku před pár roky dočetla dokonce, byla jsem z ní tak nešťastná, že jsem další povídku (Cheraby) nedočetla do konce a ve chvíli kdy se děj začal vyhrocovat (dobrých pět kapitol před koncem), jsem přestala číst. Nenávidím konce. Takhle žiju už dva roky :D
Však před pár dny jsem si rozečetla další Syhraelovič povídku Jelenzcyán. .. Až tak mě nechytla a bezproblémů jsem ji během tří dnů dočetla až do úplného konce. Že bych zvládla i Cheraby? ... :D snad jednou. Tu povídku bych si chtěla dát do knižní podoby. Už asi rok mám předtištěný 3-5 kapitol. Barva v tiskárně jeksi ke smůle není, takže si výtisk ještě počká. ... Bylo by krásné, kdybych Cheraby mohla dočíst v tištěné podobě :)

A zase jsem odběhla. Už to dál rozpytvávat nebudu.
Doufám že začnu konečně číst. Požitky z četby sou něco vyjímečného a nenahraditelného. Stejně jako dobrá hudba. :D Sice moc (téměř vůbec) nečtu, ale už sem zvládla dát během knížky orgáč :D To je síla. Bylo to tak intenzivní!
Když už se náhodou do něčeho začtu. prožívám to velice intenzivně, a kolikrát se vytratím z reality i během denního dění a bdění :D .. Proč tedy nečtu? D
Doufám že je tedy tohle můj nový začátek jedné Nové a nádherné cesty.

_ __ __________________________________ __ _
jedna velmi ..., srdeční záležitost, a to jsme se teprv před nedávnem seznámili. ... Hold Placebo jsem neměla tak dlouho odkládat. Ve mě to proudí. Ve mě to vře. Ale hodně hodně hluboku uvnitř. V těch místech kde pociťujeme ty nejniternější a nejupřímnější pocity. Tohle místo neumí lhát. Místo těžko dobytné(ovlivnitelné) i nám samím. Zevně a celým tělem na jedné lajně. vyrovnaná. Ale tam kdesi hluboko a ještě hlouběš. tak tam to vře chilli con carne

"nová cesta nikdy nebyla uzavřená, jen jsi ji nechtěl vidět" ... Erol Alkan & Boys Noize >>> Waves (piano version)

20. srpna 2012 v 21:09 "kápla jsem na to"
tak jsem se dokopala k tomu zřídit si svůj koncertový deník. Mám z toho obrovskou radost! je tomu minimálně rok co si slibuju, že si ho zřídím. Hlavu mám děravou a všechno si pamatovat nemůžu. navíc. V mých krabicích s věcmi z koncertů začíná být pěkný chaoz a za nedlouho bych se v nich úplně ztratila a nevěděla co odkud mám.
Tož! dnes jsem si tedy koupila deník (původně jsem chtěla tři, ale v obchodě měli jen nevyhovující a předražené ... ). Už se mi téměř povedlo mu udělat nový přebal z textilu. k mé smůle mi došla oboustraná lepící páska, takže musim zas běžet do obchodu... nojo, kdo nemá v hlavě musí mít v nohách.
mám radost! a až se mi pod ruky dostanou pořádné deníky, tak si budu moc zřídit i čtenářský deník a můj osobní deník (ten ale nesmím brat nějak vážně :D beztak v něm budou samí sračky... Pořád však lepší mít všechno na jednom místě, než všude po baráku, intru a po počítači. Všude mám rozdělané textové dokumenty a po šuplíkách zmuchlaný kuličky papíru.
Začíná se to kupit a nemám sílu to vyhodit :D

Snad udělám takový nový pomyslný start. Snad si začnu věci víc třídit a dělat si v nich větší pořádek. Protože s takovou se v nich brzy utopím.
Ten chaotický bordel trochu deprimuje. Sice nejsem žádný puntičkář, mám ráda svůj systém uspořádání věcí (,kteří ostatní nechápou), ale musím vědět KDE CO JE.! jakmile nevím kde mám co hledat. a nemá to své osobní místo. jsem z toho deprimovaná a nedá mi spát myšlenka, že bych si ten chaoz měla už konečně uspořádat a najít i jemu nějaké místo. ... chjo
Před pár dny jsem díky Syhraelčině thumblru naraziila na úžasnou skladbu. a to piánovou verzi písničky Waves od Erol Alkan & Boys Noize.
Tahleta skladba mi uhranula. Na iTunes má již 180 přehrátí. Vzbuzuje ve mě velice kladné, konstruktivní pocity. Člověk má hned smysl.
Stojím v teplém oranžovém písku, slunce se vzadluje, brzy zmizí za zelenavým obzorem. Poslední vášnivé rozloučení s tím úžasným dnem! Stojím v tom oranžovém písku pohledem upřeným v modravé dáli, na roztančené moře. jak se vlnky navzájem pošťuchují. omývají mi moje obnažené nohy. Vítr lehce zvednutý brouzdí dlouhými kaštanově hnědými vlasy. Jako hedvábí. Vítr si hraje s těmi hedvábnými nekonečnými vlasy a bílou košilkou až po kotníky. ..Stojím tam přivírám oči. Nechávám se unášet tou živelností. Matka příroda se raduje. Ještě je příliš brzy na to aby den skončil.

Ne nejsem tu sám. Jsem tu s vámi. Jste tu se mnou. Ne nejsem zbytečný. jsem někdo. jsem někdo. Jsem osobnost. Já něco dokážu.

Člověk hned má chuť jít a něco dělat! Postavit se hnití,a tak smutnému nudnému bytí. Né že by bylo nudné bytí. Smutné je to, že se nudným stalo. a jediným viníkem jsem já. Já.
A taky jako jediná to já a zas jenom já mohu napravit!
Jsem kouzelníkem!
Můžu být čímkoli!
Jsem bohem s pokorou. Dokážu tvořit, ale i ničit.
Dokážu rozdávat lásku pochopení, ale také je brát.

Jsem teď a tady! Nejsem neviditelná. nikdo z nás není. Každý z nás je stejně důležitý a každý z nás musí pochopit.
... Naše rozhodnutí tvoří Náš svět.

_ __ ________ ____________ ________ __ _
Grandiózně sestříhané video mladíka s neskrývanou láskou k umělým řasům a syté rtěnce. koketa koketkovská.
jsem čím jsem. nemějte mi to za zlé ...

"už dva roky!" ... A Banquet >>> Far Far Away (a v odkazu Emerald Eyes! TU SI ZKUSTE PŘEHLÍDNOUT!)

20. srpna 2012 v 19:39 "kápla jsem na to"
tak! právě jsem zjistila že za měsíc a jeden den tomu budou přesně dva roky co poslouchám A Banquet :D
Tož kluci. Mám z vás radost :) By mě nenapadlo, že už je to tak dlouho. Doufám že brzy udělají šňůru a dorazí někam mezi Brnem a Olomoucem :D NENECHÁM si ujít! na Rock For People jsem si je náááramně užila! a dokonce ulovila PALIČKU :D (kamoška chytla trsátko:) a z merše si dovezla i tričko.
takže teď velká frajerka :D (a měla by se stydět, že stále nedopsala zážitky z RFP!)

výběr nechám u vypalovačky z debutového alba,.. ale i tak jsem měla sto chutí vložit Emerald Eyes - jak si někteří vnímavější jedinci mohli všimnout je tu odkaz. TAKŽE PUSTIT! A NEREMCAT!!!

Zhasl život. kousek mojí duše

16. srpna 2012 v 20:10 "kápla jsem na to"

je 14.10. něco jsem zbabrala. Zabila. Zničila jeden holý nevinný život.
sedím v pokoji a nenávidím se za to.
zase

Rufovi bylo zhruba sedm let. a před sebou měl ještě nějaký ten šťastný zdravý rok. ale
zřejmě jsem někde udělal chybu. Chybu, která ho stála život. Bylo to tak náhlé.
Zdravý čiperný tvoreček co měl rád sluníčko - povětšinou si však musel vystačit jen s žárovkou a zářivkou.


Ruf zemřel 16.8.12 v jednu hodinu odpolední.
Dostalo se mu důstojného pohřbu, což je to jediné co jsem pro něj mohla ještě udělat.
Ustala jsem mu vzadu v zahradě pod šeříkem, kde našel poslední odpočinek každý můj, je jedno jestli chlupatý nebo opeřený, kamarád.
Do hrobu jsem mu dala to co měl nejraději, requiem a pevně věřím, že až se naše cesty jednou setkají, že mi dokáže odpustit.

Promiň Rufusi
tohle jsem opravdu nechtěla.


...
K dnešnímu dni nejde vybrat jiná. Srdeční záležitost, a s dnešním dnem víc než spojená. (jen na iTunes téměř třista přehrátí) Náhodou jsem narazila na video sestříhané z mého velmi oblíbeného filmu. Simple Man. ... . sakra


Poznal

6. srpna 2012 v 16:39 "kápla jsem na to"
Tak. konečně jsem doupravovala fotky z pátku, kdy jsem po dlouhých dvou letech zase navštívila Jumba. Spadl mi kámen ze srdce. Docela často jsem měla psychostavy z toho, že nevim jak se má, jestli je v pořádku, jestli ho neprodali. Měla jsem strach za ním dojet. ... nicméně. v pátek jsem měla prázdinovou praxi. ta mi nahrála do karet a já se mohla pohodlně dostat do Tučap. navíc. Mišák se uvolila, a jela za ním z Vyškova se mnou. :) za což jsem ji velmi vděčná.

A jak že pátek vypadal?... Díky praxi na škole jsem si musela dávat budíka na 3 hodiny ráno, ptž v 5.10 mi jel autobus. Mno.. budík tak trochu selhal (a ani se nedivím. když jsem šla spát v jednu ráno. a za pět minut pět mi leza tata do pokoje s dotazem, jestli jsem náhodou neměla dneska tu praxi. .. BOOOM. ... nestihla jsem se ani probrat. nasadila kokejn spíd a valila si chystat věci a oblíct se. :D Dámy a pánové. trhla jsem rekord! :D za deset minut jsem uháněla jak splašená k autobusové zastávce. a naštěstí tak tak stihla autobus. vuf.
bohužel tohle "stíhání busu" bylo na úkor toho. že jsem si nestihla dát sprchu, umýt si tři dny nemytou hlavu a nenasnídání se. .. parádička.
cestou na Přerov, jsem poslouchala Crystal Castles a Nine Inch Nails. na školu jsem dorazil těsně na osmou, kdy nám měla začít čtyřhodinová praxe. Ve škole na mě už čekal Japanofil. Po šťastném shledání mi nacpala do ruky tašku plnou dárků, co mi dovezla z Bali :D (bo kde to kurde byla).. Byla jsem mile překvapená. ptž jediný co jsem chtěla byly semínka. :D dostala jsem tričko, rufus ringoš, dvě propisky (nejluxusněější byla propiska ve tvaru okurky :DDD ta mě dostala "Dyž já vim jak moc miluješ okurky, tak sem ti ju prostě musela vzít" :DDDDDD) a samozřejmě i pár semínek :D Semínek bylo opravdu jen po málu. Ťunťa Japanofil, je měla schovaný v IGELITOVÝM PYTLÍKU. většina semínek to jaksi nerozdýchala a uhnila.


Po šťastném shledání, jsme se šli převlíct a poptat se do kanceláře, co že to vlastně máme dělat. a vvyřídit nepříjemnost v podobě vysvědčení, které jsme ani jedna zatím neviděla. .. no. nevim jestli se mám chválit nebo ne. Byly jen dvě čtverky. To je úspěch... ale z čeho! Z pěstování a z chovu. ... trochu ironie.
Co mě na tom kuse papíru ale potěšilo, byla trojka z angličtiny :D Misis doubravská mi slibovala čtveru. A já už si byla jista, že ji dostanu pár měsíců dopředu. Ale co to! :D dostala jsem trojku :D ... Japanofilovi zas naopak slibovala jedničku (a to zaslouženou jedničku!) a dostala dvojku. ... Jak je vidno. :D Někdo tu nedodržuje sliby :D (ne že by mě to v tomhle případě vadilo :D)
Po vyřízení blbostí v kanceláři (včetně toho, kdy mám dělat ten ZATRACENEJ REPARÁT z TĚLÁKU!!) nás poslali na dvě hodiny ke koňům, kde jsme dávali podestýlku a zametali kolem stájí. Po odmakání dvouhodinovky ve stájích nás poslali pod internát, aby jsme vytrhali trávník z chodníku :DDDD mno.... udělali jsem tak pětinu toho co nám zadali :D Paní z kanceláře z nás neměla moc velkou radost...

Po srdceryvném rozloučení s Japanofilem v parku, jsem si nasadila sluchátka a cestou na přerovské nádraží mi udával tempo Skrillex - efektivní :D Ve vlaku poslouchám Kasabian a usínám. čtyři hodiny spánku, vyhladovělá a podrážděná z mastné hlavy. Trochu mi to lezlo na mozek :D
Ve vyškecu na mě čekala moje vyžehlená rudá hříva (která by si ty vlasy KU*VA měla přestat rovnat!)... Celá vychlámaná jsem obtěžovala lidi na autobusáku a pak v autobuse cestou do Tučap :D V busu jsem udělala i měnší striptýz. jak největší exot jsem si tam převlíkala kalhoty.,, Potom jsme se s Mišákem bavili o naších financích. načež prohodila, že má na koncerty málo peněz. že má jen pět litrů. :D :DD:D tak jsem na celej bus neskrývaně napráskala, že UHLÍŘOVÁ BERE DROGY. :DDDD suchaři

brejnvoš. uhlík dala celou hodinu :D já, z osobních důvodů (zrovna jel na MTVR topten kasabian a hned na to live vystoupení:D), jen deset minut.
Mimochodem. Ve Vyškově mají opravdu velice zajímavě řešenou dopravu. Busem do Tučap jsme mohli jet 14.46 nebo 14.56. Na pohodu jsme stíhali ten 14.46. Tak jsme nasedli, bus se rozjel a asi dvakrát objel autobusovou stanici -.- znovu se zastavil na té samé zastávce a začal nabírat další lidi. Takže jsme vyjížděli 14.56 :D mno. si myslí že z nás budou dělat debily :D přitom jsem měla dopředu důkladně prostudovaný spoje... chjo
Autobusák nás vyklopil v Tučapech. (kupodivu na mě ještě nešla znát žádná nervozita) A vyrazily jsme přes celou dědinu k Jumbovi. Cestou jsme se stavily do hospody na zmrzlinu. Bohužel. hospůdka měla jen omezené zásoby a tak jsme odcházeli s lemonem. Rychle jsem ho klopila do sebe, abych tam nešla jak notorik s plechovkou piva. Chcem být přeci za slušné spořádané děvče z venkova :D..

Došli jsme k domu majitelů Jumba. Nějak jsem se nemohla dozvonit. tak jsem se šla podívat k sousedům. to už nám Pan Háška s ženou šli naproti. :D Dokonce mě i po takové době poznali ! (narozdíl ode mě :X). S panem Háškou jsme se domluvili, že u Jumba budem hoďku. Dokonce mi ho dovolil vzít i ven :) abych si ho mohla vyfotit. Měla jsem z toho ohromnou radost.

Dneska jsem si byla víc než stoprocentně jista, že mě Jumbo poznal. Z posledních návštěv jsem si nebyla jistá. Jestli je rád že MĚ vidí nebo že NĚKOHO vidí. Pokaždé jsem u něj byla sama.
Teď už jsem si jistá, že viděl mě. : ) to mě vykouzlilo ten nejširší vnitřní úsměv.
Když jsme za ním došli. začal pokvikvikovat.
Šmoulu jednoho jsem hned pohladila a objala (v rámci možností). Chytala jsem záchvaty pláče, které bylo těžké ovládnout. Tak dlouho jsem ho neviděla.

místo psaní sentimentálních sraček vkládám fotky


jinak... jumbo se má dobře. bohužel. prodali mu kámoše. tak je teď ve stáji sám :(loučení


Duha v mraku


Po rozloučení s Jumbem (a slibem, že ho budu navštěvovat mnohem častěji) jsme s Mišákem vyrazily směr zastávka. Ani jsem nestihla dostatečně poděkovat Panu Háškovi, což mě strašně mrzí.
Než mi dojel autobus na brno, tak jsme se bavili sledováním lidí v autech. Sledovaly jsme jestli nás sledují :D A Dobrých (troufám si říct) 9 z 10 se na nás podívalo :Dtakový LOLy co jsme u toho chytaly. :D no aspoň už vím, jak se zabavit na zastávce, při tom nekonečném čekání na povoz :D .... ehmm... jinak si nás cestou po Tučapech (k Jumbovi) fotil někdo z projíždějícího auta :D Docela by mě zajímalo co tu dotyčnou osobu k tomu vedlo.:DDD

The Stranglers >>> Golden Brown__________________________
"Kdyby byli všichni jako já. Tak je celej svět plnej alkoholiků."
V sobotu jsem celej den zevlila a makala na svojí nové animaci z Rock For People. Zatím toho moc nemám. většinou jen dokreslený pozadí míst, lidi a nějaký drobnosti (včetně breberek, co mi lítaj kolem stanu a autobusu :D)
Celej den jsme poslouchala hudbu. Deftones. Crystal Castles. Skrillex ... Když ke mě navečer přišel tata, jesli nepůjdu do Horclu k bratránkovi ke koňům na nějakou chlastací akci :D
Mno.I přesto, že ty koně mám od baráku cca 2 kilometry, nikdy jsem se tam nebyla podívat. Takže proč by ne :D alespoň se podívám na zvířátka. Krom koní tam měli i prasata a kozy.

Když jsme dorazily na místo. Šla jsem se s nějakou ženou podívat ke koníkům. Nejdřív jsme se k ním vůbec nedostaly kvůli nějaké podrážděné ženské, která nás odkázala ven k ohradě. Byly jsme tak natvrdlý, že jsme tu ohradu nenašli. A když pak odešla. Šly jsme se podívat na koníky do stáje. Krom velkých koňů tam měli i tři NÁDHERNÝ poníky a dvě hříbátka. Sladký malý miminka. ale pořád větší než ti poníci :D
Poníci jedou! :D
Co mě ale dost vyděsilo. Tak to na čem ty koně stály. Běs a HRŮZA! Stály na betonu bez JAKÉKOLI podestýlky. Jen kopa sraček, kterou jednou za čas někdo seškrabal. FUJ! chudáci koně. humus.
Prasata jsme na škodu neviděla. a kozy si běhaly po venku :D byly ve stádečku s jedním velkým bezrohým kozlem, ze kterýho šel respekt.

Když jsme ze stájí došly k ohni. už to tam pěkně žilo. jedna z prvních hlášek co jsem slyšela a která mě naprosto rozsekala byla:
Nějakej maník prohodil: "Škoda, že tu nemám kytáru" ..
Tata: "Nojo, taky si nemám dát co pod nohy"
Maník: "Dobrá je i mandolína"
Tata: " Jednou jsem zkoušel housle, ale strašně tlačily."

Další exot se tam voněl pepřákem (a že ten pepřák vážně voněl! :D)
Zbytek večera. jsem vykecávala s bratrancem a poslouchala některý tatovy story z našeho dětství a z jeho zodpovědného rodičování :D
Zrovna byla vedle na vesnici nějaká veselica xD A tak mi povídal o tom jak nás s mím malým bratrem kdysi vzal na pouť do Tvarožný. A že jsme se mu tam někde vyváleli v nějakých splaškách v potoce :D a že nás pak koupali v hospodě nějaký ženský v neckách na krev ze zabíjačky :D... to by ještě šlo. ale pak dodal... "No, na další rok jsem vás tam zase vzal." Prý zas seděl v té hospodě a nějak se v konverzaci dostali k nám dětem. :D Povídali si nějaký story. Když v tom hospodská říká. "No to je ještě v klidu. Minulej rok jsme tady nějakýmu vožralovi koupali děcka v neckách, protože se mu vyváleli vedle v 'potoce'." Tatovi kamoši se tam sekali smíchy a ukazovali si na pana zodpovědného "To byl on!" :D Tatík dělal že tam není :D samozřejmě strašně nenápadně :D. a Sotva to ta ženská dopověděla, tak jsem do té hospody vešla já s bratrem :D

chjo. nebo mi taky povídal o tom jak nás zapoměl na nějaké akci, a jak nás pak Markýz dovedl dom. To jsem najednou zbystřila :D Markýze si pamatuju! :D
Tak jsem se ujišťovala jestli je to ten koho si myslím. Přidávám moji kresbu toho jak Markýz (přibližně) vypadal. :D vůbec se mi nepoved. ..Ještě si trochu vybavuju jednoho tatova kámoše Vorla, ale né už tak živě. Jediný co si pamatuju, že měl nad okem jizvu a krátký vlasy. (tedy pokud se nepletu)
Markýz hulič a Vorel houbař :D

Skrillex >>> Ruffneck


"když se někdo dotýká. Ať už s upřímnou staroslivostí nebo majetnicky." ... Placebo >>> In The Cold Light Of Morning

5. srpna 2012 v 23:39 "kápla jsem na to"
zrovna jsem se chystala usnout. když se mi do uší donesla, hlavou roznesla a tělem rozlynula melodie. kalné teplo nezjištna.

katatonie. .

jako rozpouštět se pod ,je už jedno jestli jarním, letním nebo podzimním, deštěm.
nechat se zasypávat bělostným tichem. tři stopy.