Leden 2013

Tom Odell >>> Can't Pretend

20. ledna 2013 v 15:08 nový časosběr
jsem zmatená


Exhibice b v podchodu ... The XX >>> Chained

12. ledna 2013 v 13:43 "kápla jsem na to"
http://www.katolicka-dekadence.cz/wp-admin/images/oscar_wilde.jpg
http://www.sonnets.org/douglas.gif
Alfred Douglas.
znějící jméno. něco jako nevybavená vzpomínka. možná neexistující. možná snová. Alfred Douglas.

Poprvé jsem volila. a ikdyž je moje volba trochu naivní a na post prezidenta možná nevhodná, volila jsem srdcem. dobrého člověka.
jsme tvořitelé našeho okolí. to jak se zachováme a jak cítíme se projevuje na všem kolem.


Sousedka
Tenhle týden byl docela frmol. V sobotu mi odešel noťas, v nedělu jsme se cestou vlkem na Vepřáckej intr s holkama nadlábli dortem, co mi mamka udělala k narozkám s víc jak půlročním zpožděním. V pondělí běs a hrůza, co jinýho čekat po třech týdnech vánočního zevlu.
Ve středu byl docela sranda den. Dojdu si tak na intr, odložím si. pustim hudbu. a protože jsem se šíleně nudila, noťas byl odepsanej a učit se mi nechtělo, tak jsem až do večeře cestovala po celym patře. Toho využila nějaká socka (říkejme jí Sousedka), co mi vlezla do pokoje a ukradla mobil a mou novou mpčtverku -_- a že byla kurva drahá. ...mno. na to, že mi někdo vykrad pokoj jsem došla, až když všichni odcházeli na večeři. To se nám zrovna po intru potuloval nějakej cizí chlap v černym, takže z toho udělaly vychovatelky hotovou detektivku -_- ... Máme zakázaný chodit ven po setmění sami, a mlely něco o kamerách na chodbách (mno, "kamery na chodbě" .. zní to dost děsivě, a děcka nebudou moct v noci běhat po intru - za to ty kamery asi budou odsuzovat. ale na druhou stranu. těch krádeží je tolik, že to těm sockám aspoň nebude procházet a budeme mít věci ve větším bezpečí. Je to smutný že nás na tom intru není ani padesát, všichni se známe, denně spolu komunikujem a i přes to se tu krade jak v politice.) ... V době kdy jsme zjistila že mi zmizly věci z pokoje, sem se zkoušela dovolat na svůj mobil. Zvedl mi to nějakej "ochotnej pán" co mi měl po domluvě mobil donést. Čekala jsem na něj venku. A když jsem se později dozvěděla, že nebýt muže se kterým jsem se venku zakecala, mě mohl někdo znásilnit :D ... no to bylo. To se pak přišlo i na toho chlapa, kterej se potuloval v tu dobu po intru, takže průser jak svině. Vychovatelky akčně hned volaly policajty. Ano... ZASE policajty. Tentokrát jsem naštěstí byla při smyslech a neměla poblitou hubu. Z čeho sem měla strach, že zas dojedou ty samí švestky, co tu byly posledně. Asi by ze mě nebyli zrovna dvakrát nadšení. A jak na sviňu. Dojeli ty samí švestky jako minule!!! :DDDD hej. když mě vyslíchali, nevěděla sem kam uhnout pohledem a jak co nejrychlejš vypadnout. naštěstí mě moc dlouho nedusili.


Už zase za fetku
Mišák ten den spala u mě na pokoju a kecaly sme až do dvanácti. :D chtěly sme pít, ale měla jsem ráno jízdy. Nechtěla jsem dělat průsery. V úterý jsem byla za učitelem, kdy jsme se už snad dobrý dva měsíce vyhýbala jízdám. Dlouho do mě něco mlel. A to mě podrž. Už třetí učitel co se mě přímo ptal jestli na něčem nejedu -_- Jestli si prý občas něco "nešlehnu" ...
To opravdu vypadám jak fetka??! když se mě na to takhle opatrně ptá už TŘETÍ učitel?! :DD smutný.


Moje první levoruční autokresba
Ve čtvrtek mi bylo pěkně blbě (už od úterý). Ráno jsem měla jízdy. Poprvé jsem zvládla jízdy bez toho aniž bych se sesypala a dokonce jsem jezdila celý dvě hodiny! (doposud jsem měla jen hodinovky) takže nářez :D Kolem oběda byly ve škole zas švestky a vyptávaly se na další informace. Odpoledne mi bylo tak špatně, že jsem až do večeře v tichu ležela v postely. Neměla jsem ani mobil ani mptrojku a ani noťas, abych si mohla pustit hudbu. to ticho mě trochu deprimovalo, tak jsem začala psát "dopis" (napsala jsem jich za těch pár dní docela dost. člověk neví co má dělat. a psaní mě bavilo a pomáhalo mi urovnat si věci v hlavě). když jsem dopsala, měla jsem hlavu takovou plnou prázdnou - zvláštní pocit. ležela jsem, držela propisku v levé ruce a najednou začala v tom stavu kreslit pod ten dopis. Byla to ejdna z takových těch automatických kreseb, kdy nevíš co kreslíš, jen jezdíš s tužkou po papíře a nakonec z toho něco vyleze. Jsem pravačka a levou rukou bych se ani blbou lžící nenajedla. takže když jsem ten obrázek dokončila, nestačila jsem se divit. Nakreslila jsem něco naprosto úžasného. Byl to takový starší pán, hlava. trochu rachetik. usmíval se. měl vrásky od smíchu kolem očí a podlouhlých úst. měl držku protáhlou pomalu jak Jagger. nad kořenem nosu jakoby nepatrné vrásky od mračení, ale čelo měl hladké, bez vrásky. měl legračně křivý nos. ... celý ten obrázek je pro mě něco geniálního. Moje první levoruční autokresba.
Když jsem se na něj podívala ihned po tom co jsem ho dokreslila. Uvnitř sebe jsem cítila trochu vzdoru proti tomu výtvoru. I přesto, že mě okradli a vyjebali se mnou. a člověk by čekal něco víc vzteklejšího. ... trochu mě to zarazilo. nemyslela jsem si že jsem to já. ale pak "nakloním" hlavu a vidím.
To všechno, i ty křivky na nose. všechno. Cítila jsem že je to moje uvnitř.
Z toho obrázku jsem byla a jsem tolik unešená. Ukázal mi něco, co jsem v tu chvíli neviděla. Ukázal mi pravdu uvnitř mě. Občas je těžké pochopit tolik jednoduché, když vlivy z okolního prostředí vám hlavu plácají tolika a tolika... Člověk z toho je (ikdyž si to vůbec neuvědomuje) poplematený.
Naučit se naslouchat svému nitru.
A v tom mi značně pomáhají moje kresby.
Pomáhají mi odhalit přehlídnuté a neviděné.


Sousedka rockstár II
Páteční ráno byl docela hardcore. Předešlý den jsme se totiž rozhodla promluvit se Sousedkou, kteru jsem víc než oprávněně (tísíc důvodů) podezřívala z krádeže mptrojky. Tak mě napadlo, že si s ní o tom v tichosti promluvima popř od ní aspoň tu mptrojku odkoupím. ... No bohužel se stalo to co se dalo čekat. a ona všechno zapřela a ještě se mi zkoušela nakecat nějaký lži. Uraženě odešla z pokoje. Člověk by í to možná i žral. Ale setkala jsem se už i s takovýma sviněma. který mi byly schopný lhat celý měsíce a inscenovat všemožný scénáře co se nikdy nestaly. jako nejlepší kamarádky. děnně jsme provolali i hodiny. ... Geniální lhářka. to co provedla mi dalo opravdu zabrat. jedna z mých nejhorších zkušeností života. Ale i tak jsem nevýslovně ráda, že takový zkušenosti mám. ... Už vím, čeho jsou někteří jedinci schopni. A zrovna taková Sousedka jako je ona. ... Ten kdo ji potká, nemá z ní dobrej pocit. Není dobrým člověkem. "Ta holka bude mít ještě těžký život."

v 8 hodin jsem měla znovu jízdy. Znova dvouhodinovku, tentokrát, ale celou na městě. Učitel se se mnou pokoušel i parkovat. Jednala jsem úplně zmateně a když jsem málem doškrabala cizí dodávku, tak to se mnou raději vzdal :D Nemůže po mě chtít zázraky :D úspěch byl to, že jsme vůbec dojeli celý ke škole.

Po vyučování jsem šla na intr a vyslechla si docela dobrý kecy. Sousedka mě začala osočovat z toho, že po intru šířím že krade -_- a ještě mi vyhrožovala, že s tim moc daleko nedojdu. Čubka. Jedna holka z intru ji totiž řekla, že si myslela, že mě vykradla ona - ještě před tím, než se zjistilo, že se po intru pohyboval nějakej cizí chlap. Tohle si v hlavě vygenerovala úplně sama (a o něčem to svědčí -_-).
Chtěla jsem si se Sousedkou ještě slušně promluvit. Ale nasrala mě.

SKETA
(btw. ten chlap mě vykrást nemohl. pochybuju že příjde nějakej pepek a ukradne z celýho jen podělanej mobil a mptrojku. navíc sem v pokoju měla šílenej bordel, a ta osoba šla najisto. navíc Sousedka byla jedna mála, kdo o tý mptrojce věděla -_- ... a mohla bych dál a dál povídat. ale proč? k čemu by to bylo. ...
... To mi připomělo. Cestou domů z Vepřova jsem se jako obvykle stavovala k Páji do Skety. Kšeftů ten den moc neměla, ale za to tam za ní chodila spousta známých. Byl tam i jeden muž. Bavily jsem se o všem možným (včetně voleb) a mluvil o jedné vesničce v Indii, která má nějaké (nevím jak to napsat) silné energetické místo. Je to jedno z nejduchovnějších míst v Indii a přitom jedno z nejdrsnějších. Prý se tam hodně projevuje - nevím jak přesně to teď nazvat a nechce se mi to dohledávat. tak tu mluvme o vesmírných zákonech celkově. "Egoistický člověk v těchhle místech rychle onemocní". ... bylo to parádní poslouchat. Tyhle konverzace mě baví. ... teď mám chuť se rozepsat. ale bylo by to strašně obsáhlý a tenhle článek už je i tak dost přeplácaný.
Jak to kolem nás funguje.


Zrovna hniju doma, mám čerstvě dovoleno, štěňata už si všechna našla svého páníčka. aa teď bych snad mohla jít podívat na ekonomii.


PS: Včera jsem u Páji pokřtila svůj batoh prvním odznáčkem. Měla parádní odznak se zelenou siluetou koně a od ním růžový nápis "PORN". :D ten sem jim tam nechat nemohla! Upila jsem její slivku ze slovenska, a cestou domů přemýšlela, že bez vší tý techniky (zase), jsem čas trávila trochu jinak. a mám z toho dobrý pocit. Hodně jsem psala, trochu četla a kreslila. Taky jsem srala lidi :D na intru je strašná nuda. a musel jsem se nějak zabavit.


PSS: nezapomínám na písničku. Už asi potřetí (bo snad po čtvrtý) poslouchám album Coexist od The XX ...

Chained

domácí tetování

Zasraně novej rok ... PLACEBO (...))

1. ledna 2013 v 1:09 nový časosběr
tohle byla ta nejhorší apokalypsa vůbec

fak ap
fak -ap

výběr první letošní písničky. jsem schopná sedět a přemýšlet celý hodiny, která je ta nejvhodnější. která je TA pravá.
HOVNO.
špatnej přístup. nad takovýma věcma (alespoň né vždy) se nemá přemejšlet.
jdu na to (bo se "snažím") na to jít intuitivně. ale to šrotování v tý logický části škeble, která ve všem hledá moc smyslu, je ...

prostě. naser si ty šrotovno!
a vítej ty moje nevypočitatelná intuitivní půlko
Mám tu hned tři písničky. a to od Placebo

In The Cold Light Of Morning


Without You I'm Nothing (with David Bowie)


Then The Clouds Will Open For Me

tohle nemělo být depresivní :D