Únor 2013

Visual Snow ... (Placebo -> Innocence of sleep)

18. února 2013 v 14:59 "kápla jsem na to"
Spousta hudby, mama je furt v blázincu a místo prázdnin dělám v baráku služku, starám se o svýho (samozřejmě strašně nemocnýho) bratra. To nasere. Alespoň to není jak o posleních jarňácích, kdy byla nemocná půlka rodiny (a že nemám zrovna malou rodinu...-_-)
Těpéro mi přešlapuje po noťasu a okusuje obal. neřád jeden. Poslední dobou se se mnou nechce bavit. Nevím proč. Taky nějakej náladovej !

Celý dopoledne jsem uklízela barák a pořád su nějak zmožená z pátečního maturiťáku. Moc děkuju té děvce, co mi dokázala zvednout náladu i v tak zp*čenej den. Nakonec to nebylo až tak špatný. A aspoň jsem si konečně utvrdila, že příští rok OPRVADU žádný maturitní ples nechci. Až v pondělí nakráčím k učitelce a oznámím, že už dál nebudu na maturiťák přispívat, asi nebude moc nadšená :/ .... babička mě za tohle zabije ! Bohužel. Nikdy ze mě nebude ta slečna v šatech, se sponkama ve vlasech. Né vždycky se to na poprvé povede. a když mě mí rodiče dělali, byl to čistej amatérismus.
Nechci znít nevděčně. To ne. Jsem ráda za to že jsem, a kdo jsem. Jen mám občas zmatky.

Dneska jsem se chtěla konečně obědnat na oční, ale nenašla jsem žádnej mobil (co mi ukradli mobil, tak mi ho na švestkách vrátili bez simky a plnej porna s kundou na ploše). Navíc jsem na netu zjistila, že mi za tři dny vyprší doporučení, takže budu muset zas za doktorkou. ... Ikdyž. .. Jsem teď trochu demotivovaná. Po tak dlouhé době jsem si vyhledala něco o zraku. Jsem z toho občas dost nešťastná, že špatně - a čím dál hůř - vidím. Snažila jsem se něco vyhledat i na internetu. O vidění zrnitě.
Našlo mi to velký hovno. Narazila jsem na jeden web, zaměřený právě na zrnité vidění a ... ? Jestli je to co jsem se na netu dočítala pravda. tak si mě budou doktoři akorát přehazovat, a dělat vyšetření na kterých nic nezjsití .., SUCK ... A to že mi už obvodní se zájmem říkala, že se za ní pak mám stavit a podat info o nálezu, mi moc radost nedělá :/
Jo. zním jako hypochondr -_-
Ale já si svýho zraku cením!
Když mi to zrnění (a vůbec zhoršení a "změna zraku") začalo, měla jsme z toho strašný stavy. Cítila jsem jak se ode mě všechno vzdaluje. Cítila jsem se strašně odtažitě od vnějšího světa a nemohla jsem se toho zbavit ať jsem sebevíc chtěla. Člověk může stát na ulici nebo v místnosti svého pokoje, ale všechno je tak vzdálené a cizí od měho těla. Nejde se toho dotknout.
Měla jsem strach že z toho dostanu deprese.
Naštěstí jsem si a to zvykla. možná se to i trochu zlepšilo. nevím. třeba jsem si to jen vymyslela ve svojí vlastní hlavě.


PS: Jedu brejnvoše. a včera jsem začala sledovat American Horror Story. Zajímavý.