Červenec 2013

SUJi-SÁJD ... madrlavrs!

9. července 2013 v 11:29 jímka
nestihla jsem dopsat ani zážitky z rfp a musím se s blogem podělit o další funky věc.
Ráno mě vyhnali, abych šla malýmu bratrovi vyřídit papíry na psychologa, jelikož máti byla odepsaná a starší bratr je lemra. Dolezu k doktorce, strašně příjemná paní. naštěstí mě neryla kružítkem v oku dlouho a šla jsem si na nervy koupit pistácie, máti stříbrný fix a ještě na poštu odeslat papíry ohledně praxe do zoo. Něco na mě leze. Třeští hlava a na smrkání tu je jen parfemovanej hajzlpapír po kterým mě hlava bolí ještě víc. RFP mě zmohlo.

Dolezu domů. Otevřu dveře. Vlezu do chodby. Na zemi střepy rozbité sklenice a máti v takřka bezvědomí opřená o zeď. Hodím věci na zem, přiskočím k ní zaražená že si ani jeden z bratrů mamy nevšiml. Snažím se ji donutit ke komunikaci. Leží, vydává divný pazvuky, celá zpocená. Už ráno říkala, že ji není dobře. Volám záchranku, volám tatu, ten den na mě začíná -aťž teprve začal- doléhat. Leží mi v klíně, snažím se držet a komunikovat 155, štípu ji do ramene.
Mámu nakonec odvezla sanitka do nemocnice, našli jsme tři plata prášků v odpadkovým koši. Doktoři se jí ptali co to má na ruce, vypadalo to jako spálenina, ale buhví jak k tomu přišla. asi nějaký hobby. Povedlo se nám najít aspoň její doklady.

Jedna z nejsmutnějších věcí co na téhle věci je můj nejmladší bratr. Po baráku se nám pohybovali čtyři saniťáci a záchranáři a on to nezaregistroval ani přes otevřený dvěře do chodby. Nikdo jsme mu to ještě neřekl, že je jeho máma pryč. a dala bych tomu den dva, než by se zeptal "Kde je mamka?". Je to pro mě nepochopitelný a důkaz toho že už z toho počítače má vymytou hlavu.
Teď mi bude asi nejvíce líto táty. Na něm tady ten barák stojí a je toho na něj opravdu moc. Zaslouží si obdiv jak to všechno zvládá a jak se k situaci postavil. Je to borec. Takových aby bylo víc.

Kryštof - Cosmoshop. Tuhle hráli na RFP. snad jedna z mých nejoblíbenějších. V tu chvíli to ve mě vyvolalo emoční bouři. Ten stav kdy se nemůžeš pohnout. jsi vtažen.