Červen 2014

Kouzelné muffiny ... (Strip Down -> Sleep)

10. června 2014 v 10:48 2014bART
Zítra NIN, příjmačky. Takový ty křeče v břiše co má člověk, když je z něčeho nervózní a vzrušený. Ráno jsem omdlela. furt mi je divně. mám strach že sebou zítra na tom koncertě seknu. musím víc spát, žrát a čajovat! jinak ... vlastně se nic neděje (lžu. děje se vše. latence).
hmm... možná že jsem tak rozložená z těch včerejších kouzelných ganja mafinů.Organická hmota ... (The Clean –> Point That Thing Somewhere Else)

4. června 2014 v 21:06 2014bART
Milujju míšu. Mám ráda Japanofila. Drobek citlivej. Doufám, že jednou najde někoho, kdo by si ji opravdu zasloužil. Takových lidí aby bylo víc.

lezu. vstavam ve čtyry ráno. ať žije třešňovej průjem!


šedohlav ... (Suuns -> Red Song)

3. června 2014 v 11:40 2014bART
Zevl. flákačka.
Poslední dobou se mi zdají hnusný sny. Dnes to bylo o našem stafordovi Aidě, ten pes mě vůbec neposlouchal a já ho furt mlátila. Odporný. A včera? To se mi zdálo o koncertě Nine Inch Nails. Ač jsem měla lístek, tak do tý podzemní kanálový jeskyně pustili jen půlku z nás. já samozřejmě v tý půlce nebyla... Musím si pročistit hlavu. Chci, abych si sny užívala a nejlíp i sama korigovala. Asi bych si měla začít zas vést Snový deník. Během maturit jsem do něj skoro nepsala a nebo jsem napsat nestihla - to mě docela štve, páč se mi zdálo i pár husto snů - jako ten s ďáblem, hotovej film!


Suuns. Skupina o které bych vážně uvažovala, že na ni zajedu, kdybych jak na sviňu (") neměla v Práglu dva dny na to NIN. Zákony schválnosti. Nikde nic a pak najednou smršť. Ale co. nechci znít jako ufňukanec.přece jen, JEDU NA NIN! :D dlouholetej sen! jeden z mých top koncertů na který bych chtěla někdy zajít. už jenom týden a Praha zažije peklo! :DDD


u jedný to nezůstane, byla by škoda:...