Prosinec 2014

rozklad na prvočinitele

31. prosince 2014 v 15:09 2014bART
S dneškem, poprvé za dobrý desetiletí, bude náš dům prázdný....nikdy se tu nezamyká. ani dnes. a já tu nebudu. Trochu mě to mrzí, páč mohl být free čil, moje režije, mrtvo, já a stěny, hudba, jen ganja došla. INDIANS. Za chvíli si mě odveze Plhinka, nechce se mi. Mam chuť na něco komornějšího, zasvěcenýho. Samá hovna. Mám v hlavě rozvařenej mozek, teplota, smrtelná rýmečka. Nejraději bych s půlnocí vyvrcholila. Hadam že v osm s takovou usnu. ale co, třeba večer ještě překvapí. Nejraději bych sama prozkoumávala, vháněla si adrenalin do žil. Občas je fajn že vypadám na šestnáctku. Léta telecí, nyní jsem jalovice. Trochu strachu, jen trochu, tak aby jemně nadnášel chmíří po mém těle. Ten ti ukáže, že ještě žiješ. Intenzivní pocity. Něco jako dětská radost. Intenzivní. Je zima. Dnes nevyvrcholím. Hračka.

Další rok. Můj táta mi včera řekl, že ty scio testy stejnak neudělám (po všem mým snažení), že jsem nechopna. příjemný pocit, když veškerý mí snažení takhle potápí. Jen proto, že mi vejška nevyšla na poprvý tak sem tu za p*ču já.
také se mi svěřil s další z jeho vychovatelských perel. kdy nás jako malý nechávali na silvestra samotný doma, s otevřenou flaškou vína a zákazem dotýkat se jí....

Funky Zeit mit deutschen Gedichten

5. prosince 2014 v 20:01 2014bART
Mužu se tě natvrdo zeptat proč si takový hajzl?

Přátelství je pro mě víc, než nějaký vztahový sračky. Pokud si mě udržuješ jenom kvůli sexu, prosím neboj se to říct. Nechci žádné zázraky. Jen upřímnost. Nemyslím si, že jsem typ se krerým by ses dlouho zdržoval. Budme přátele. Bude to pro mě i snazší - pokud by ti tento stav vyhovoval. Moc brzy jsem spadla do toho čím jsem vždycky opovrhovala. Příliš brzy jsem potkala někoho, koho bych mohla mít ráda. Nestihla jsem se vzpamatovat, utříbit..
Nechci být jen přechodník, který po tom všem budeš chtít co nejrychleji vymazat z paměti.
Chci mít na tebe hezké vzpomínky.
Neříkej mi že nemáš čas, pokud tomu tak opravdu není. Kdo říká, abys řekl "Nechci tě dnes vidět". Myslet pozitivně. Ty si svoje umíš obkecat. Raději "Potřebuji/Chci mít chvilku pro sebe."

Promin, zima je na mě moc depresivní. Nechci tě omezovat.


Prosím, nic mi nedávej. Měla bych výčitky svědomí.

Warpaint - Elephants (brejnvoš)
PS: dnes jsem podala žádost o ukončení studia.
čárs.
<----