Únor 2015

divoká (glass candy)

7. února 2015 v 19:34 2015bART
Tak,...
a dnešní SCIO testy jsou v háji. Při verbálním oddíle jsem ještě spala, během logického oddílu jsem se málem pozvracela, třetím argumentačním jsem se konečně rozhoupala a kvantitaivní vyhlíží 90+. Asi na tom bude při vinně moje týdenní naivní snaha vypotit se z rýmečky. Logický oddíl ve kterým jsem vynikala dopad příšerně. 9 z 22. Na percentil čekat nemusím, abych věděla, že březen to jistí. Nojo. Peněženko praš se!

Marsellus si skoro dostavil hnízdo... Tedy aspoň se tak tváří on, pač ta směť lněných provázků zašmodrchaná ve fíkusu sic už tvar má, ale pořád by na něj babu nezbalil.
To mi připomíná, že jsem dnes narazila na inzerát. Jistý pán z Podolí (světe div se!) prodává pásovníky. Asi se mu v pondělí ozvu a omrknu nevěstu pro Marsellka.
Před dvěma týdny jsem i Lance koupila milovníka. Z burzy na které jsem byla s mým Milovníkem, jsem si dovezla samečka roboráka. Hotovej ušoplesk. Až přemýšlím, že bych neměla kazit chov. Možná pořídím jiného. Uvidí se. ... Uši se jmenuje.

Bude jaro. Bude jaro!
Můj zarostlý pokoj už se nemůže dočkat prvních slunečních paprsků. Konečně mi začlo rašit i liči. letos mám poměrně malé výhonky. Ale jeden co jsem si nevědomky zasadila u lukáše má dobrých 20 cm určitě. (!)

... sakra. já musím žít někde mimo civilizaci ... les. stromy. ušáci. břečťan. kanár. kompost.