Listopad 2015

Melancholie

17. listopadu 2015 v 21:59 2015bART
Dnes na mě tíhne melancholie. Nevím co budu dělat za bakalářku. Jsem momentálně bez priorit a asi bych v tomto chaosu měla nějaké mít. Ať má alespoň něco nějaký "řád" a smysl. Nějaké krátkodobé a snad i něco trochu výhledového, abych se uklidnila. Tim nemám na mysli "Naplánuj s život", spíš si utvrdit věci v které věřím, které cítím. Myslím, že teď málo cítím přírodu.
Moje zebřička (Kiwi) i v té tmě přeskakuje z bidla na bidlo s něco kváká. Že se jí chce v té tmě. Snad ji veterinář opravdu pomohl apéřovek ji zbavil. Nechci aby zůstávala sama, je mi jí líto a sama se pak cítím nepříjemně a nevyrovnaná.
Dnes mi umřela i moje oblíbená bonsai. Je dost možné, že to ani nebyla pokojová rostlina, ale vydržela mi dvě sezony. Musím si dávat pozor na to co pěstuji - in-outdoor. Mrzí mě pak, když pak o takovou vděčnou rostlinku příjdu.
Po dlouhé době, v poslední hodině, nevím co chci.
Kim Jong-ila. Moje máti je kráva. Ale důvod bych nerada zmiňovala. Potencionálně nebezbečné. Nemůžu najít svůj deník.
Potřevuju klid. Jak budu mít trochu volna, tak si vyčistím skříň a proberu knihovnu. Zbavím se krámů, oblečení, ptákovin. Tak, abych zas neměla co dávat do poliček jako před lety. Třeba i něco namaluju. Odstěhuju se do japonska.
Musím jít spát. Dnes jsem šla spát ve čtyry ráno a dnes ve čtyry ráno musím vstávat. jsem v deficitu. Rehabilitace, cvičení z řas a hub a pak vyšetření ledvin. ...


něco příjeného. něco, co přicchází s podzimem, prvním sněhem. ...

.