Červenec 2017

budeš má, budu tě milovat

18. července 2017 v 1:12 2017bART

přiletěla ke mně. další pusa. včera. něžná něha.
jsem tak náchylná. k propadnutí k duši.
splynutí bytostnému. splynutí zdánlivému.
snad je v tom i trocha strachu, že budu slepá.
odevzdání.
s mateřským citem v prstech na tváři. ve vousech bušivé srdce .

úzko z toho kolik vás je.
maso. lovná.
jako strach, že mohu být vlastněna.
asi neopodstatnělý.
asi zbytečný.
spím

před měsícem mě políbil kamarád. když jsme koukali ze skály lomu na nudisty. políbil. nečekala jsem to. zaskočil. neuměla se bránit... orgasmus z polibku.. bez doteku, oblečeni. jsem citlivá... naštěstí se mi v následujících dnech vše povedlo vyjasnit a neublíží to tak kamarádství.
nějaký týden na to jsem se v noci vzbudila. spící s kamarádkou a jejím přítelem v jedné posteli... sahal na mě.

Pulp fiction

Embrace

11. července 2017 v 21:47 2017bART
Zkouškové umí bolet.
A obzvláštěpak to, které (bezjistot) končí v září.
Pres.
Zvláštní období.
Objevování.

Už je to víc jak měsíc bez sexu, kdy se cítím nepohlcená a vyrovnaná. Schopna racionálně myslet a uvažovat. Přemýšlet o tom nezaslepená chtíčem a nutkáním. Sleduji co to dělá s mou myslí a tělem. Nepřišla jsem na rozuzlení toho co chci a co by bylo pro mě dobré (stránka partnerská, sexuální). Takové věci asi musí přijít samy. Ale co do té doby? *lišácky se usmívá* ... Pozoruji, že mám lehce nezdravou tendenci tíhnout ke starším chlapům (sebevědomý, silný, rozhodný, se srovnanými myšlenkami, ví co chce. bla bla bla ... někdo, kdo mě udrží na brzdě). To "nezdravá" ve větě znamená, že jsou to lidé, kterými bych se nechala hodně ovlivňovat,... možná zpět až k hračce. Ach ten lukáš! a to moje zvířecí já. ... Co se týče mého těla. Nedostatek sexu mu neprospívá. Pěkně tvaruje postavu. ZADEK. lepší jak cvičení.

Does it offend you, yeah? - we are the dead

Cítím, že potřebuji vylézt na sluničko. Volnomyšlenkářská. Na čas bez zodpovědnosti.
Místo toho umírám v posteli na rýmečku a křeče v nohách.
25.-30.6 jsme jeli s kikou do Bělověžského pralesa v polsku na blokády proti kácení. Nezapomenutelný zážitek. Adrenalin. Nejlepší veganská polní kuchyně na širém světě. Spaní na seně ve staré stodole. Týden bez sprchy. Fukušima komáři a hovada. Ale především kus nádherné přírody decimované kvůli blbům a pěnězům. Prales je něco co nevyroste za rok, ani za sto let,... Je to něco mohutného krásou, ale křehkého, když do něj vjedou požírače stromů. cca dvěstě stromů denně na jeden harvestor. Prales je křehký ekosystém. Když se naruší, může jít do kytek. Už to nebude prales. Ublíží mu to. Bude daleko náchylnější k další degradaci. Prales není obhospodařovaná smrková monokultura! A i takový kůrovec, který může na první pohled lesu ubližovat je přirozený. Kůrovec není otázka posledních desetiletích. Byl tu tisíce let a další tisíce let tu i bude. Ne všechno co lahodí oku je dobré. Ta naše potřeba mít všechno pod kontrolou. Přírodu člověk nemůže mít pod kontrolou. Příroda sama sobě. Pokud je opravdu staletí netknutá. ...A občas musí i něco skončit, aby něco nového začalo. Je to tak přirozené. Prales je živý, prales je svůj.

----fotka pralesní
tohhle je foceno zhruba o půl druhé ráno kousek od Běloruských hranic, kde nás zadržela a legitimovala pohraniční policie. Trvalo jim to moc dlouho. My nervní, vymýšlejíc všemožné příhody a důvody proč jsme zrovna teď a tady, kam míříme.... No pravdu o tom, že jdem blokovat těžaře, jsme jim říct nemohli. Během té (asi) hodinu a půl dlouhé prudy jsem našla úlně úžasného "brouka", kterého se mi nepovedlo identifikovat. Na první pohled bych řekla nějaký bezkřídlý Blattodea, Rus? Jen ten jeho zadek mě mátl, takovou přísavku tam měl, kterou se zachytával... doufám, že je to něco triviálního a já budu za blba :D .. Tak mám aspoň nějaké fotky na výzvědu do školky. ...

Sleep Party People - I'm Not Human At All

Po příjezdu zpátky do čr, jsem se z brna domů vracela v noci pěšky s krosnou. autobusy už nejezdily. avšak. měla jsem baterku!
Baterka se mi rozbila ještě před lesem plným lesních zvířátek. Jediné co mi svítilo na cestu byly světlušky. kouzelná malá sluníčka, nad kterými se tak ráda roplývám, umocňovaly můj strach z všehoprázdna. Ono být šeroslepá v lese, bez baterky, nevidíc ani na krok v místech, kde už jednou potkal divoký prasátka, není zrovna příjemné. Navíc ten příkop plný vody co byl hned vedle cesty na kterou jsme neviděla. Chjo. Jako ekolog se za svůj strach na jednu stranu stydím... Ale opravdu mě děsí představa, že šlápnu na nějaké lesní zvířátko. natož na prase! ... Všude jen rozmazaná démonická očka světlušek a občas zvířátko, které ze mě bylo stejně vyděšené jako já z něj....To už bylo 1.7. když jsem vylízala z lesoškarpykopcovité. Takový ten nádech po znovuzrození. Dvacetitříletá. Čistý vzduch. Tichý vzduch. Cvrčkůprosto. jen světla v dálce a tlumený zvuk aut z dáli. Miluji tohle noční smíření. .. Musela jsem se sdílet s markem v podobě hlasových zpráv.

To sluníčko si před časem vyžádalo můj email, na který mi poslalo lístek na Ozoru.
Je to zvláštní. Já nerada jen tak něco dostávám. Nebo alespoň né od lidí se kterými si nejsem toliko blízko. ... Ikdyž v tom to asi taky nevězí ... Tohle je tak zvláštně jiné. Já vím a cítím jak to kuřátko nežije z peněz a pro peníze. A proto mi to možná příjde tak přirozené. Can't wait!


Dnes jsem si koupila lístek na moje první Colours of Ostrava a za chvíli jdu chytat místa na Wardruna.

Wardruna - Raido

Čeština je kouzelný jazyk.