Prosinec 2017

Tichá voda

16. prosince 2017 v 21:14 2017bART
milý, gentleman, netlačí na pilu, žádné zbytečné doteky a nadbíhání. chová se ke mě jako k člověku, bytosti. nejiskří mu oči, odměřený, s něžnou duší. né však zcela volnou. jsem zmatená. nemůžu. ... voní. chemické napojení, chemická rovnováha. jako člověk, čím dál víc blíž. překvapuje. ...šetří úsměvem. má příjemný hudební vkus a cítění, dosahuje šimona. přesahuje šimona ?
Jirka.
rozlévá červené víno po posteli
nevím co se děje
co krystalizuje
měla bych to umlčet(?)

hrála jsem si,
a hra přešla
v dlouho odolávaný polibek
jeden jemný dotyk rtů
který v křeči povalil
na postel
svíjivý orgasmus
z polibku
zas.
Jirka.
cítila jsem se trochu hloupě, provinilá. nechtěla jsem to udělat. .. ale udělala. prostě to přišlo.
možná proto , jak moc byl v pohodě. jak moc byl jenom člověkem.
skvěle vaří. nemám tušení kdy jsme šli spát. půjčil mi trenky.


znám ho. už dlouho. z vyprávění dvou na sobě nezávislých. Kamarádův spolubydlící. a především Paříkův Rebel s kytarou, lamač dívčích srdcí. Viděl se v něm. Jsou si podobní.
brno je malé. Vesnica. dřív nebo později se tu střetnou všechny cesty, které k tomu směřují.

(HVOB - Azrael)


Děkuji Marku.
Děkuji za všechnu tvou lásku, kterou kolem sebe rozdáváš. Kterou dáváš životu. Děkuji, za to štěstí, co za mnou putuje i skrze oceány. Děkuji za tu explozi krásy, kterou jsi mi poslal, a za to, že jsem ji mohla a můžu předávat dál.
V sobotu jsem cítila takové nutkání, jak už dlouho ne. Party na bytu, ze které se lilka vykroutila. Uvědomila jsem si, že jsem na žádnou party nikdy nešla sama, jako cizinec. a už to bylo impulzem a výzvou, novou vzrušující zkušeností. Nejlepší rozhodnutí. Vzala jsem si sebou svou přecházenou nemoc, čaje, růžovou vodu a matcha laté. Neměla v plánu řádit. Jen hodinku dvě na lou a posledním busem domů. Kdo by čekal že potkám takového biolidu, se kterým se kolikrát přímo/nepřímo znám.
Děkuji Marku, jsem koketka.


(ROY AYERS UBIQUITY. "Everybody Loves The Sunshine")

Miluji Tě

8. prosince 2017 v 22:46 2017bART
Sexuální pudy a chtíče. Krása, co nám bytí nadělilo. Nejsem v tomhle směru asketa. Neodříkám si. Když to tu je, tak proč si toho neužívat a dravě neochutnávat? Žij!
Ale Vás já Lásky,
Vás já fyzicky pomilovat zatím nedokážu. Né, že bych nechtěla. Občas se musím popírat. Ale miluji Vás natolik, že to nedokážu. Přemýšlela jsem nad tím proč.

Je to způsob, jak Ti ukázat, že tě miluji a jak moc Tě miluji. Čistou lásku bez chtíče, nedegradovanou pudy. Jen čisto čistá láska. Ta nejčiřejší a nejcennější, co ti mohu dát. Je v ní tolik síly.
Chci ji dát vám všem. Chci aby jste ji pocítili stejně tak čistou jako já.

Tak moc pro mě znamenáte.


(Clara Moto - How We Live in Each Other)


Pro Uhlíka z dnešního čtení :


10x společnicí

6. prosince 2017 v 9:14 2017bART
Přihlásila jsem se na stránku, kde zaopatření páni sponzorují slečny. Ovšem jak už to bývá, něco za něco.
Proč?
A proč ne?
Mým úmyslem není "vydělávat" peníze svým tělem. Byla v tom především zvídavost. Co za lidi tuhle stránku navštěvují. Co tu hledají. Kdo jsou zač. Proč tu jsou. Poznat je.
Říkala jsem o tom Lukášovi. Naštvalo ho to a odmlčel se. On to nechápe. Prý jsem nezodpovědná. Ale co je to zodpovědnost?

Spousty lidí cestuje. Skrze státy, kontinenty. prý, aby poznali přírodu, kulturu, lidi. (bůhví, za čím opravdu cestují)... Ale stejně většina těch zápaďáků nepoznala ani vlastní humna. Od přírody, po lidi samotné. Taková zvláštní slepota, před tím, co máme před očima. Tu diverzitu. Co všechno se dá ochutnat. Všechna ne jsou jen hranice.

Chci je bourat. A nejlépe vůbec nestavět.

Nedávno jsem si v práci parádně pokecala. Dva kluci, z toho jeden z nich byl napůl cikán a napůl ital. To je, co se týče temperamentu, vlastně synonymum. Cikáni mají svůj temperament, svoji kultůru, svůj způsob jak v tomhle systému přežít. Umí to. Ví. Tak nějak po tom svém způsobu.
Spousta lidí nemá cikány ráda, kvůli jejich nátuře. Ale proč?? Myslím, že jsou to bloky v lidech samotných. Ono pokud člověk ví, jak se s nimi bavit, tak jsou vlastně kolikrát hrozně fajn. Jen hold po tom jejich. Nebojím se jít ve dvě ráno po cejlu a mluvit s nimi.... Navíc, pokud by na vás někdo opovrženě čuměl, nebo kolem vás chodil se svraštělým zadkem. To si prostě vybízí popíchnout :D Já být na jejich místě, tak to taky udělám :D

Takže... chci objevit a ochutnat všechno, co jen se dá. Neuzavírat se před světem, jen do vlastního světa. Chci je poznat všechny.
Nezodpovědnost? Nemyslím si.1._29/11/2017_37, M.
Sympaťák. Nepamatuji si jeho jméno. V tom jsem klasik. Podniká ve věcech, kterým nerozumím a které si ani nepamatuji. Hodně sportoval, závodně lyžoval, nyní zahlcen prací. Působil na mě příjemným dojmem, gentleman, inteligentní. Při prvním setkání trochu nervözní, lehce rozpačitý. Po chvíli pookřál a příjemně jsme si pokecali v nějaké předražené kavárně.(ale to kafe! <3). Chlap pěkný, příjemný, ale asi prospal čas, kdy ulovit nějakou princeznu. Takový testosteron nechrlící kamarád. Seznamka je asi způsob, jak někoho zajímavého poznat. Pokud člověk nezkusí, nezjistí. Není to prase. Jen asi nemá čas a schopnosti lovit princeznu. A on ji věřím bude milovat :) Doufám, že mu do života nějaká příjde. Ideálně mimo seznamku. Nevěřím, že je tam moc slušných holek bez záměrů.

2._...